ماموریت ما

ماموریتی که ما برای خود ترسیم کرده‌ایم، توانمندسازی فعالان بازار مالی و علاقمندان برای ورود و فعالیت سودآور در بازارهای مالی از طریق ارائه آموزش‌ها و مشاوره‌های کاربردی و واقع بینانه است.
معامله‌گران ایرانی در بازارهای مالی بین‌المللی بتوانند بازدهی مانا، قابل اتکا و تعمیم به آینده کسب کنند. این بازدهی مبتنی بر سیستم معاملاتی منطبق بر ویژگی‌های شخصیتی هر فرد و به همراه خودآگاهی معامله‌گر برای مدیریت ابعاد روانی و هیجانی خود است.

چشم انداز ما

آکادمی عماد(Emademy)، با هدف تربیت، همراهی و توسعه قابلیت‌های بالقوه معامله‌گران و فعالین بازار مالی از بهمن سال 1398 فعالیت خود را آغاز نمود.

طراحی، اجرا و بهبود مستمر دوره‌ها و کارگاه‌های مبتنی بر مهارت در حوزه دانش معامله‌گری و ارتقا عملکرد معامله‌گران، وظیفه و رسالت اصلی این مجموعه است. تجربه معامله‌گری، بازخورد مشتریان، شناخت دقیق ماهیت روانشاختی معامله‌گری، شناخت عوامل اصلی موفقیت در این حوزه و چگونگی توسعه آن‌ها، مواردی هستند که به طراحی و بهبود مستمر این نوع کارگاه‌های خاص، کمک کرده است.

 از مهمترین مزایای دوره های آموزشی و کارگاه های مهارتی عمادمی می توان به تمرکز بر روی افزایش مهارت معامله گری در دانش پذیران، توسعه قابلیت های فردی، قرار دادن دانش پذیران در فضای شبیه سازی معاملات و بررسی و بهبود ابعاد روانشناختی معامله گران اشاره نمود.​​​​​​​

مدرسین عمادمی

عماد کوشا
مدرس
آشنایی با بلاکچین و ورود به بازار رمز ارزها
تحلیل تکنیکال مقدماتی
مدیریت ریسک و سرمایه
منتورینگ 

سعید عارفی
مدرس
آشنایی با بلاکچین و ورود به بازار رمز ارزها
تحلیل فاندامنتال بازار رمز ارزها
آشنایی با کاربردهای بلاکچین 

نازنین علی بیگی
مدرس
تحلیل تکنیکال مقدماتی
مدیریت ریسک و سرمایه
منتورینگ

رضا حسینی
مدرس
تحلیل فاندامنتال بازارهای جهانی
فیلم و فایننس
محسن صیقلی
مدرس
مدلسازی و مدیریت ریسک مالی
​​​​​​​
صالح فردوسی
مدرس
مالی رفتاری
تحلیل تکنیکال مقدماتی
منتور معامله گر

محمد حیدری
مدرس
تحلیل فاندامنتال و سنتیمنتال بازار رمز ارزها

محمد ابراهیم سماوی
مدرس
اصول سرمایه گذاری در بازار سرمایه
مدیریت سبد 

فرزانه نیک‌نژاد
مدرس
بیداری مالی
در رابطه با پول آگاه و توانمند شویم